O Nas

Nasza firma powstała w 2010 roku z pasją do instalacji sanitarnych. Od tego czasu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, dostarczając im kompleksowe i profesjonalne usługi.

Jesteśmy zespołem zawodowców, dla których priorytetem jest uczciwość, terminowość oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Dbamy o każdy projekt, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze podejście opiera się na bezpośrednim zaangażowaniu i zrozumieniu oczekiwań.

Dzięki doświadczeniu i wielu szkoleniom oraz ciągłym poszerzaniu wiedzy na temat nowych rozwiązań technologicznych możemy zaproponować Państwu nowoczesne i zarazem ekonomiczne rozwiązania dostosowane na miarę potrzeb. Zlecenia wykonujemy solidnie, fachowo, po konkurencyjnych cenach i z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klienta.

Jeśli więc chce Państwo wykonać nową instalację sanitarną, sporządzić projekt bądź wymienić jakieś urządzenie, nie wachaj się zadzwonić lub wysłać e-mail - oraz przekonaj się, dlaczego KaTECH to solidny partner w dziedzinie instalacji sanitarnych.