Rejestracja :: Logowanie

login


Aktywacja konta polega na jednorazowej i bezpłatnej weryfikacji danych Użytkowników w celu ułatwienia komunikacji. Dokonując aktywacji konta Użytkownicy otrzymują nieograniczony dostęp do wszystkich działów strony.

Aktulanie, tworzenie konta i logowanie na stronę 'www.katech-instalacje.pl' nie jest konieczne z uwagi na jawność całej zawartości strony. Nie mniej jednak utworzenie swojego profilu ułatwia kontakty i przesyłanie wiadomości w trybie newsletter.

Koniecznym jest, aby adres e-mail był podany prawidłowo. Będą na niego przesyłane wiadomości e-mail ze strony. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.

Jednocześnie zapewniam, że nie zbieram danych osobowych pochodzących od osób odwiedzających moją stronę, o ile nie zostaną one przekazane przez danego Użytkownika w sposób dobrowolny. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane do żadnych celów (poza kontaktami z Użytkownikiem - potencjalnym usługobiorcą) i nie są też nigdzie udostępniane.