Przydomowe oczyszczalnie ścieków

oczyszczalnie


     Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków z napowietrzaniem służą do oczyszczania ścieków bytowo–gospodarczych, pochodzących z małych źródeł zanieczyszczeń, jak np. domy jednorodzinne, wielorodzinne.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są idealnym rozwiązaniem dla domów położonych poza obszarami uzbrojonymi (posiadającymi dostęp do sieci kanalizacyjnej), np. dom jednorodzinny poza miastem lub domek letniskowy w górach.    

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, to doskonała alternatywa dla tradycyjnego szamba wszędzie tam gdzie nie ma lub nie będzie w przyszłości kanalizacji. Dodatkowo, przy nieznacznie wyższych kosztach inwestycyjnych oszczędzamy pieniądze, a bezobsługowe użytkowanie zapewnia nam komfort i wygodę.

Należy pamiętać o tym, że oczyszczalnia jest inwestycją trwałą, mającą przynieść korzyść ekologiczną i ekonomiczną w dłuższym okresie. Jest to związane z tym, że koszt budowy szamba jest niższy, niż koszt montażu oczyszczalni, ale koszty eksploatacji szamba są znacznie wyższe, niż koszty eksploatacji indywidualnej oczyszczalni. W związku z tym istnieje taki okres czasu, po którym inwestycja się zwróci.

W celu wyceny oczyszczalni wraz z montażem proszę o kontakt telefoniczny lub wysyłanie zapytania ofertowego mail'em. Dzięki współpracy z producentami oferuję Państwu konkurencyjne ceny. Zapraszam do kontaktu zarówno klientów indywidualnych jak i firmy realizujące duże zamówienia.


oczyszczalnie

Aktualizacja: wtorek, 10 kwiecień 2012 11:31