O firmie ...

contact_prof

ka_logo

Szanowny Kliencie!

Przypuszczam, że jeśli odwiedzasz tę stronę z pewnością jesteś zainteresowany rozwiązaniem swoich problemów związanych z instalacją, wymianą domowych urządzeń sanitarnych, zamierzasz przebudować lub zainstalować na nowo całą strukturę techniczną w gospodarstwie domowym albo też szukasz wyjaśnienia, jak zlikwidować nieoczekiwaną awarię.

Powstaje więc pytanie: czy lepiej jest zabrać się za to samemu, czy zaangażować fachowca?

Często wydaje się, że  wykonując  instalacje samodzielnie zaoszczędzamy trochę pieniędzy. Niestety równie często okazuje się, że wykonana  przez nas instalacja  po pewnym czasie wymaga  dość poważnych, uciążliwych a przede wszystkim kosztownych napraw czy przeróbek.  Wynika  to głównie z braku doświadczenia, zastosowania złej jakości materiałów lub braku odpowiedniego profesjonalnego sprzętu. Należy zdawać sobie również sprawę, że wykonując montaż lub naprawę na własną rękę ryzykujemy bezpieczeństwo swoje i domowników, gdyż większość instalacji urządzeń centralnego ogrzewania, elektrycznych, gazowych, itp., wymaga zawodowej wiedzy i profesjonalizmu.

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż ostatnie lata przyniosły ogromny rozwój nowych technologii w zakresie urządzeń wodno-kanalizacyjnych i systemów grzewczych. Ich wzrastająca skuteczność, żywotność i wydajność, może przynieść nam wiele korzyści, głównie w postaci obniżenia rachunków za media, jak również wydatków związanych z awariami spowodowanymi niezbyt fachowym montażem, ale też ochrony środowiska naturalnego. Jednak właściwe korzyści możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy nasz projekt zostanie zrealizowany profesjonalnie, z wykorzystaniem fachowej wiedzy, odpowiednich narzędzi, technologii oraz niezbędnego doświadczenia.

Od kilku lat prowadzę działalność, głównie w zakresie wykonawstwa instalacji hydraulicznych. Przez ten okres systematycznie poszerzam moją ofertę o inne usługi instalacyjne takie jak system centralnego odkurzania, systemy solarne pompy ciepła i podobne. Działalność zarejestrowana jest w Złotowie k/Lubawy. Obecnie oferuję usługi w zakresie pełnego wykonawstwa kompletnych instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz innych instalacji wewnętrznych i na zewnątrz budynków. Oferuję montaże urządzeń, a także naprawy i remonty instalacji oraz ich serwis. Jako rozwijająca się firma szczególną uwagą zwracam na jakość wykonywanych usług by móc dalej rozwijać się na rynku i poszerzać grono zadowolonych klientów.

 

Zakres oferowanych usług:

 • instalacje grzewcze (ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe, kanałowe);
 • kotłownie centralnego ogrzewania;
 • instalacje wodno-kanalizacyjne;
 • montaż zestawów solarnych;
 • montaż pomp ciepła;
 • systemy centralnego odkurzania;
 • przydomowe oczyszczalnie ścieków;
 • biały montaż (wanny, umywalki, brodziki, toalety);
 • wymiana instalacji i urządzeń;
 • usuwanie awarii;
 • serwis urządzeń.


Moim klientom oferuję usługi począwszy od doradztwa, montażu instalacji po serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zapewniam także darmową wycenę przy każdym zleceniu.